Herečka Lenka Zahradnická zatím miminko neplánuje, místo toho si pořídila fenku. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Pro koho vybírala herečka Lenka Zahradnická dětské oblečení, když sama děti nemá?

Místo dětí si herečka Lenka Zahradnická (30) zatím pořídila fenku Františku a přibude-li k ní někdy třeba člověčí batole, to neřeší.

„Já si v životě do budoucna nic neplánuju. Děťátko nebo děťátka chci, ale teď to není aktuální. Prostě nemám nalajnováno, jak to bude dnes, zítra nebo za rok, kdyby ale mrňousek přišel, nebudu se bránit,“ prozradila Lenka, kterou jsme zastihli na otvíračce obchodu s oblečky pro děti i dospělé.

„Nevybírám ani nenakupuji pro případ, kdyby všechno náhodou klaplo. Mám řadu kamarádek a neteří, kterým bych tady pro jejich ratolesti něco vybrala. Do zásoby ovšem tyhle dětské hity určitě nekupuji,“ říká herečka, známá jako sestřička Veverka v Ordinaci nebo ze seriálu Vyprávěj.

Omrknout módu pro mrňata přišla i Marta Jandová (41), které učarovalo třeba triko s nápisem Nočník je pod moji úroveň. „Je to tak, Maruška tohle zařízení ignoruje, takže pro ni vyberu něco jiného. Má jiné koníčky než vysedávat na nějakém hrnci, takže se prohrábnu bohatou nabídkou a uvidím,“ s úsměvem vysvětlila.

Syn Jany Strykové (36) se odmítl o nočnících bavit vůbec a naopak ho lákalo rockerské tričko. „Tři sestry jsou jeho oblíbená kapela. Nevím, čím ho okouzlila, ale tuhle partičku může. Je paráda, že taky mají trička i s nápisy českých skupin, také s Třemi sestrami, takže není co řešit a Jáchymovi ho pořídím,“ je rozhodnutá herečka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 11. 2015 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.