Benefiční festival Play Fair v Hradci Králové se již nezadržitelně blíží. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Pro nadaci Kuchařové na festivalu vystoupí Brzobohatý, Chinaski, Mandrage i Marpo

Benefiční festival Play Fair se uskuteční v Hradci Králové v sobotu 12. září. V areálu Festivalparku zazní rap, pop, rock, taneční hudba i jazz. Celkem vystoupí více než 200 účinkujících.

„Teenageři to rozjedou v Hip hop hangáru, kde uslyší to nejlepší z české rapové scény – PSH, Ty Nikdy Label či Marpo & TroubleGang. Fanynky si zavýskají při nástupu svých idolů Ondřeje Brzobohatého s Johnym Machettem. Babičky a dědové jistě ocení melodie Karla Kahovce s kapelou George & Beatovens. Příznivce jazzu zase jistě uspokojí Jana Koubková,” sdělila za pořadatele Nikol Poselová.

Návštěvníci se mohou těšit na skupiny Chinaski, Mandrage, Wohnout, Ready Kirken nebo Lake Malawi. Představí se Vojta Kotek s kapelou Th!s, David Kraus, Ondřej Ruml, Tonya Graves, Tereza Černochová, Matěj Ruppert či hudební projekt Všichni Svatí.

Doprovodný program zajistí hradecké Divadlo DRAK, workshopy pro děti, Listování Lukáše Hejlíka i scénické čtení Ekonomie dobra a zla od Tomáše Sedláčka. Festival bude obohacen o taneční a sportovní exhibice, promítání filmů, dětské hřiště a další atrakce.

„Všichni účinkující přislíbili účast bez nároku na honorář. Je to sice pouze jednodenní festival, zato pořádně nabitý. Navíc je multižánrový, a proto se počítá se všemi věkovými kategoriemi posluchačů. Program je pochopitelně vhodný i pro seniory, bude se zde například promítat film Šmejdi,“ říká Táňa Kuchařová (27), jejíž nadace rozdělí výtěžek patnácti projektům neziskových organizací, jejichž cílem je pomáhat seniorům.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 9. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.