Táňa Pauhofová, Klára Isová (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Pro Pauhofovou a Issovou pozvali milovníky ze zahraničí. Z domácích krasavců obstál jen Ondřej Sokol

Nový film na námět první z řady úspěšných knih nejprodávanější slovenské autorky Evy Urbaníkové Všechno nebo nic v těchto dnech spěje ke konci natáčení. Scénář autorka napsala s Martou Ferencovou, která zároveň snímek režíruje.

Ústřední dvojici hrdinek – kamarádek hrají Táňa Pauhofová a Klára Issová, v dalších rolích se pak objeví například Petra Hřebíčková, Zuzana Kronerová či Vlastina Svátková. Vztahová komedie nabídne také několik pohledných mužů, které producenti našli jak v Čechách, tak na Slovensku nebo v Polsku.

Krasavce, jenž zamotá hlavu Táně Pauhofové, tak nakonec ztvárňuje jeden z nejoblíbenějších polských herců Michal Žebrowski. Jeho konkurentem v lásce se stane další polský oblíbenec Pawel Delag a trio zásadních mužů hlavních hrdinek doplňuje domácí Ondřej Sokol. Z dalších herců se pak na plátně objeví také například Petr Vaňek, Luboš Kostelný a tatínka jedné z dívek si zahraje Luděk Sobota. 

Romantický příběh o majitelkách malého knihkupectví a jejich životních eskapádách s muži přijde do kin v listopadu tohoto roku. Poslední klapka filmu v Čechách padla 10. června v Praze, závěrečná potom 11. června v Itálii. Poté se tvůrci stěhují s filmem do střižny.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 6. 2016 18:45 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.