Dara Rolins vyráží příští týden na dovolenou za teplem, ale bez Rytmuse. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Problémy v ráji? Víme, proč Dara Rolins pojede na dovolenou bez Rytmuse!

Zpěvačka Dara Rolins (42) zpívala na večerní show na Zličíně a hodinku po ní vystupoval i její partner Patrik Vrbovský (38) alias Rytmus. Milenci se krátce setkali v zákulisí, stihli si ale akorát vyměnit rychlou pusu. Dara totiž spěchala na další koncert.

Přesto zpěvačka říká, že jejich láska kvete a spokojenost se odráží i v jejich tvorbě. „Pořád je dost práce a fičí to. Pomalu začínám dávat dohromady album, které bych chtěla vydat někdy na jaře, což je dost podobně s Patrikem, ten pracuje na novém albu také a termín má též na jaře,“ prozradila Dara.

„Nedá se to načasovat, takže společné vydání našich alb slibovat nechci. Uvidíme, kdo bude mít víc štěstí a přijde s tím dřív. Každopádně jsme ale v tvořivém období,“ usmívá se zpěvačka.

Harmonii v jejich vztahu utužují časté výlety mimo republiku, i když Dařině dceři zase začala škola. „Laura je šikovná, nastoupila statečně do druhého ročníku a vypadá to, že zvládá to na jedničku. Zatím nemáme žádné horory a nejsem ta máma, která by ji musela plačící táhnout do školy,“ chválí Dara dceru.

„Teď budou naštěstí ještě podzimní prázdniny a vybraly jsme s Laurou, že ještě jednou pojedeme do tepla. Jedeme bohužel jenom my dvě, Patrik má zrovna koncerty,“ vysvětlila Rolins.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 10. 2015 18:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.