(Zdroj: Facebook ) 8x FOTO

Proč Helena Vondráčková odhodila berle a vyrazila do Berlína?

Jen co se Helena Vondráčková trošku otřepala z podzimní nálože koncertů po Čechách a Slovensku, odfrčela k našim západním sousedům. V Berlíně na ní čekala prestižní cena Smago Award, které si zpěvačka velmi váží.  

„Právě jsem tady na velmi sledovaném galavečeru převzala prestižní ocenění Smago! Award 2019 za celoživotní přínos německému popu. Vystupovala jsem u našich sousedů mnoho let, velmi často a velmi ráda - a hodně jsem se tady naučila. Proto si tohoto ocenění nesmírně vážím,“ napsala Helena Vondráčková těsně po ceremoniálu na sociální síť.

Helena Vondráčková už odhodila berle, které nosila kvůli zlomeným prstům na noze. Musela se jen zříct vysokých podpatků a ceremoniál absolvovala ve slušivých balerínách. Do květnového sólového turné po Spolkové republice ale bude zpěvačka určitě fit a vysoké štekle opět nazuje.  

„Na turné po Německu se velmi těším a už teď se na něj intenzivně připravuji. Jako hosta jsem si pozvala známou německou skupinu Stimmen der Berge, která se mnou zazpívá směs mých hitů,“ uvedla Helena Vondráčková v jednom z předchozích rozhovorů.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

 

14. 1. 2019 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.