Herečka Dominika Býmová chodí s přítelem Erichem pět let a svatbě by se nebránila. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Proč herečka Dominika Býmová vybírala korále, když touží po snubáku?

Nepřehlédnutelná postava ze seriálu přístav, mj. i členka divadla Artur a také moderátorka Dominika Býmová (28) se netají touhou po vdavkách. Se svým rakouským přítelem Erichem žije už pět let, takže by nabídku od partnera prý přivítala.

„Jsem konzervativní. Jenom spolu tak žít a prožít léta není to, co bych chtěla. Kdyby mě přítel požádal o ruku, řekla bych ano a byla šťastná. Je to podle mě důležitý životní mezník. Znám řadu párů, které prý k životu papír z radnice na vztah nepotřebují, mě se to ale líbí. Na Ericha ovšem netlačím a nepředhazuji mu, že po letech známosti by se měl vyjádřit. Je to na něm,“ uvedla Dominika, kterou jsme zastihli na představování nové kolekce šperků a hodinek v butiku Swarovski.

„Jdeme večer s přítelem na rakouský ples, takže nějaká ozdobná novinka by se mi hodila. Nabídka je parádní, takže těžko vybrat. Všechno si, bohužel, pořídit nemůžu,“ s úsměvem dodala Dominika Býmová a pustila se s vervou do zkoušení náramků, přívěšků, hodinek atd. atd., prostě vzala kolekci docela útokem.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 1. 2016 12:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.