Miloš Knor, Martina Jandová, Tomáš Ujfaluši, Sagvan Tofi, Jakub Kohák, Petr Ryšavý, Daniel Barták, Jan Kopečný (Zdroj: Herminapress.cz ) 21x FOTO

Proč Jakub Kohák a spol. pokřtili selfie tyče? Co za tím vězí?

Herec, sportovec a šoumen Jakub Kohák zkouší neustále něco nového, v čem by zazářil. Na křtu videoklipu k písničce Selfie skupiny DPH, tedy Daniela Bartáka, Petra Ryšavého a Honzy Kopečného, prozradil, že i on založil a vystupoval v podobných seskupeních a klukům přišel coby kmotr popřát k jejich startu hodně úspěchů.

„Já už mám tuhle slávu za sebou a možná i před. Vypustil jsem do světa pár skupin, kterým se daří. Jedna se třeba v překladu z angličtiny jmenuje Zázraky kybernetické lásky a určitě bude o ní ještě slyšet a jsem, mimo jiné i zakladatelem skupiny Wohnout. Tu jsem pak prodal, protože moje kariéra raketově nastartovala jiným směrem,“ prozradil Jakub. Kam tedy oblíbený umělec směřuje?

„No, pošilhávám teď po kariéře sólového swingového zpěváka. Něco ve stylu Engelberta Humperdincka nebo u nás Karla Hály. Prostě toužím teď být takový ten frajer chlap s nádherným hlasem. A tomu podřídím v nejbližší budoucnosti své plány. Sebekriticky říkám, že na to mám,“ dodal Jakub Kohák a šel spolu s dalšími kmotry, Sagvanem Tofim a Martinou Jandovou slavnostně pokřtít fungl nový klip skupiny DPH. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

30. 6. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.