(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Proč Jitka Čvančarová v létě mrzne?

Hrálo se sice na Letní scéně Divadla Ungelt, ale diváky při premiéře slavného dramatu Tennesseeho Williamse Království Boží na zemi trošku mrazilo v zádech. A to nejen kvůli chladnému počasí, ale hlavně z příběhu o samotě, blížící se potopě a třech lidech hledajících východisko z opuštěnosti, prázdnoty, smrti a vzájemného boje. Drama pro tři skvělé herce: Jitku Čvančarovou, Martina Hofmanna a Ondřeje Nováka.

„Jsem přesvědčená, že tohle psychologické drama na Letní scénu patří. Život nejsou jen legrácky, samozřejmě přináší i okamžiky, kdy není člověku nejlépe. Diváci, a bylo to znát z jejich odezvy, věděli, že se nebudou smát, ale jsou tu. Já si myslím, že lidé hledají především kvalitu a kvůli ní i na podobné představení přijdou,“ nechala se slyšet prochladlá Jitka Čvančarová, která se pomalu chystá na další premiéru.

Bude hrát ve světovém muzikálu Gérarda Presgurvice Romeo a Julie, který se poprvé představí 25. září ve Fóru Karlín, takže z letních dovolenkových radovánek zřejmě nic nebude. Učení role a zkoušky zaberou hodně času. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

17. 6. 2015 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.