Herečka a modelka Barbora Mottlová si nechala operovat oči. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Proč musela sexbomba Bára Mottlová na operaci? Víme to!

Herečka a playmate Bára Mottlová (29), známá třeba ze seriálu Přístav, se podrobila operaci na oční klinice a mohla konečně odhodit brýle, které do včerejška byly její nepostradatelnou „ozdobou“.

„Konečně budu zase poznávat mezi spoustou chlapů toho svého. Když jsem dříve očima zacílila trochu do dálky, prostě jsem Briana nepoznala. Viděla jsem jen rozmazaný flek. Skoro šest dioptrií prostě udělalo své. Teď už je všechno v pohodě a naopak přítel mi říká, že až po operaci zase zaostřím na něj, třeba se mi už nebude zamlouvat. No uvidíme,“ svěřila se s úsměvem Bára a už vážně doplnila, že problémy s očima měla od dětství.

Od patnácti let nosila denně kontaktní čočky, což se jí skoro nevyplatilo. Před rokem a něco právě díky nim dostala nebezpečný zánět rohovky a musela nasadit brýle.

 „Bolelo to jako čert. Musela jsem si každou chvíli kapat do oka a chodit na kontroly. Nemohla jsem se líčit. Pro herečku, která se skoro denně prohání po place, to nebyla jednoduchá záležitost. Naštěstí se vše v dobré obrátilo, oko se uzdravilo a rozhodla jsem se pro radikální řešení,“ vysvětlila Mottlová. Jak bylo řečeno, primářka kliniky Lucie Valešová provedla bezbolestnou operaci femtosekundovým laserem a herečka už po několika hodinách po zákroku neskrývala radost a nadšení

 „Přiznávám, trošku jsem se bála. Není to příjemný pocit, když víte, že se vám někdo, i když je to erudovaný odborník, bude hrabat v oku. Ale obavy byly zbytečné. Za dvacet minut bylo hotovo a téměř okamžitě po zákroku jsem cítila výrazné zlepšení a prý to bude za dalších pár hodin úplně dokonalé. Paráda, jsem spokojená,“ dodala Bára Mottlová a jak nám do telefonu řekla, právě se dívá, po strašně dlouhé době na televizi bez čoček či brýlí.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 2. 2016 08:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.