Zpěvák a herec Petr Lexa svátek zamilovaných neslaví. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Proč neslaví zpěvák Petr Lexa ze Slzy Valentýna? A jak jsou na tom další herci z Přístavu?

Kdo by čekal, že sympaťák Petr Lexa (24), zpěvák ze skupiny Slza a momentálně i herec v primáckém seriálu Přístav, bude na Valentýna kmitat mezi svými láskami, se hluboce mýlil. Zpěvák je momentálně ve stavu nezamilovaném a tak svátek zamilovaných jde mimo něj.

„Já svatého Valentýna neslavím. Když někoho miluju, vnímám jako svátek každý okamžik a nepotřebuju k tomu nějaký konkrétní den v roce.  S časem lásky mám ale spojený spíš 1. květen, než 14. únor. Ale jak už jsem řekl, když mám přítelkyni, náš vztah slavím každý den.  Momentálně ale nemám s kým slavit,“ smál se Petr.

Striktně se distancoval od Valentýna i další seriálový herec Petr Vágner (38), který s oslavou lásky čeká až na květen.

„Já tenhle svátek neslavím, nemám rád ani Halloween. Když už bych měl nějaký den spojovat s láskou, byl by to 1. máj. V tom jsem velký patriot. Oslavovat lásku v nějaký určený den mi připadá divné a nechci se v tomto směru podřizovat komerci. Láska by se měla slavit každý den,“ nenechal se zviklat Petr Vágner.

Romantický Martin Zounar (48) neslaví zamilovanost jednou v roce, ale jak přiznal, využívá k tomu kterýkoli den v roce. 

„Každý den, kdy můžu dát milované osobě a člověku, na kterého myslím, kytičku, využívám. A je mi jedno, jestli je to zrovna svátek zamilovaných, nebo není, jestli je to svatý Valentýn nebo Fridolín, nebo se ten svátek jmenuje úplně jinak. Kytky dávám rád, protože ženám sluší, a nosím je jak Simoně, tak Claudii,“ řekl Martin, který je rád, když může ženě udělat radost nejen kytičkou, ale i jakoukoliv jinou pozorností. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 2. 2016 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.