(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Proč se Miroslav Etzler držel na Avon pochodu chytře mezi posledními?

Miroslav Etzler je sportovec tělem i duší, a proto přijal výzvu Ivy Pazderkové a rozhodl se kromě hlavního pochodu absolvovat také předběh. Ten se běží ráno před zahájením oficiálního pochodu ze Staroměstského náměstí do cíle. Letos to byl Rohanský ostrov. Etzler říká, že běhat není zvyklý, bylo mu extrémní teplo, ale že běžet mezi posledními má své nesporné výhody!

„Tohle jsem dal pro dobrou věc, ale prožíval jsem krušné chvíle. Nicméně mezi tolika ženami to bylo krásné, taky jsem se chytře držel vzadu. Ten pohled by prostě nádherný. Holky byly mladý, já byl snad nejstarší běžec,“ pochvaloval se předběh Etzler. „Nejsem úplně běžec a tohle bylo ve velkém teple. Já raději jezdím na kole nebo lezu na skály. Běhání mi přijde jako prapodivná kratochvíle, ale respektuju lidi, co to umí,“ dodává herec. Sportovním aktivitám se hodlá věnovat i v létě, kdy bude sportovat a pracovat. Žádné válení u moře prý v úvahu nepřipadá.

Podobně je na tom i další ambasadorka Avonu, Olga Šípková. V létě se chystá s oběma dětmi do Kanady! „Mému synovi je sice už pětadvacet, ale prázdniny tráví s rodinou moc rád. Kanada byl s manželem náš sen, letíme do Britské Kolumbie, kde je krásná příroda. Budeme měsíc chodit po horách, medvědech a velrybách,“ pochlubila se během pochodu Olga. Do růžového trička oblékla i dcerku. „Letos jdu Avon pochod už po třetí. Ráno jsem hodně přemýšlela, v čem půjdu. To tričko je krásný a chci ho mít trochu sladěné, navíc má být horký den. Hlavně vzít dobrou náladu a rozdávat ji po cestě. Ti lidé vám ji vrací,“ usmívala se Olga.

Rafinovaný způsob, jak bojovat s horkem, objevila Mahulena Bočanová. Vzala nůžky a své tričko jednoduše na zádech rozstříhala. Pochod šla i ona s dcerkou, Márinkou. „Ona se strašně těšila, už jen kvůli tomu vypouštění balónků. Je z ní slečna, už skoro stejně vysoká jako my. K tomu má nekonečně dlouhé nohy, ale kluka zatím ne, to má ještě zakázaný. Teď se chystá do sedmé třídy,“ vyprávěla Mahulena a Márinka se za pochodu radostně vrtěla do rytmů bubnů. Holky se v létě chystají na výlet. „Pojedu k nám na chatu na Slapy a k sestře do jižních Čech. Taky chceme jet na čtrnáct dní za kamarády do Gruzie. Můj tatínek tam žil a měl tam ambasádu, tak k tomu mám blízko,“ vysvětlovala Mahulena.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

8. 6. 2015 10:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.