(Zdroj: Herminapress.cz ) 26x FOTO

Proč se Míša Nosková do svatby nehrne? Co za tím vězí?

Nikdy neříkej nikdy, praví ona známá „poučka“ a drží se jí, v případě dalšího sňatku, i zpěvačka Míša Nosková. Zatím se do manželských radovánek nehrne, ovšem takticky si nechává dvířka pootevřená.

„Momentálně nic podobného nehrozí, ale když už bych měla zase říci ANO, pak by to musel být vztah už jen doživotní. Ne opět nějaká krátká povídka, jen a pouze pořádný román. Něco jsem si už zažila a prožila a tedy když ještě jeden vztah, tak opravdu trvalý,“ svěřila se na finálovém večeru osmého ročníku Souboje nevěst v NH Prague City Hotelu Míša, která tu fungovala coby členka poroty. A jak přiznala celý večer je jí velice zamlouval a nerozhodovala se lehko.

„Všechny nevěsty byly skvělé a moc jim přeji, aby jim to v manželství klapalo víc, než doposud mě. Užila jsem si dvě svatby, jednu v Náchodě, druhou na Srí Lance, a když si odmyslím další pokračování, tak alespoň ty obřady byly parádní. Takže všem, co tady bojují o prvenství přeji jen to nejlepší a hlavně, aby to jejich svatební ANO mělo životnost co nejdelší,“ dodala Míša Nosková, kterou na akci doprovázela dcera Eliška.

Vítězkou osmého ročníku Souboje nevěst, do něhož se přihlásilo více než 3000 zájemkyň a do sobotního finále jich postoupilo po čtyřech předkolech devět, a tedy i výherkyní věna v hodnotě čtvrt milionu korun, se stala třicetiletá Táňa Vejvodová. Ta, jak prozradila, se za svého o rok staršího snoubence Alexandara Nassar Eddina, který je napůl Bulhar, napůl Libanonec, provdá 19. 9. 2019. Jak uvedla budoucí manželé se poznali na dovolené zhruba před rokem a půl a brát se budou v Břevnovském klášteře.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

15. 4. 2019 10:30 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.