Radek Banga letěl s kapelou i manželkou na Ukrajinu, kde aktuálně není zrovna bezpečno. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Proč se rapper Gipsy hroutil na letišti? To neuhodnete, strach z létání v tom není!

Kapela Radka Gipsyho Bangy (33) letěla minulý týden na Ukrajinu, kde měla koncertovat na festivalu. Protože ale na Ukrajině není zrovna bezpečno, rapper nebyl úplně ve své kůži.

„Není to legrace. Jedeme sice na super fesťák do Lvova, je to krásné kulturní město a jedna z největších kulturních akcí na Ukrajině, ale jedeme tam taky trošku s nervama. V Doněcku na hranicích s Ruskem jsou tvrdé boje, lidé umírají a Porošenko může kdykoli vyhlásit válečný stav,“ vysvětloval Radek situaci, do níž se hodlají vydat.

„V tu chvíli by automaticky byla vyhlášená bezletová zóna a návrat do Čech by byl v nedohlednu. Což mi komplikuje situaci, musím se hned po koncertu vrátit a dál pilně zkoušet na StarDance,“ hroutil se Radek ještě před odbavením kufrů.

„My jsme si to samozřejmě pojistili a s Verunkou letíme zpátky domů přes Istanbul, kde bylo teď pět teroristických útoků. Takže kdyby to náhodou nevyšlo na Ukrajině, může to vyjít v Istanbulu,“ smál se ironicky a s hrůzou v očích Gipsy. 

Radkova manželka Veronika Banga Konopíková (25) jej uklidňovala, co jí síly stačily. Muzikant zase avizoval, že než se vrátí zpátky do Čech, spotřebuje zřejmě dost alkoholu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 8. 2015 13:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.