Herečka Dominika Býmová (vpravo) moderovala křest klipu kamarádce zpěvačce Victorii Velvet. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Proč se ujala Dominika Býmová křtu klipu zpěvačky Victorie? Budete se divit!

Má šestiletého syna a dvouletou dceru a ještě jednoho potomka by si prý s chutí pořídila. Ale tím s rozením skončí. Tvrdí kategoricky zpěvačka Victoria Velvet (32), a to i přesto, že by si její manžel přál potomků minimálně pět.

„To přání mu asi nesplním. Jsme zatím čtyři, bude-li nás pět, beru to. Ovšem další rodinné přírůstky neplánuji. Oba máme své pracovní povinnosti, oba jich v současné době máme více, než dost. Osobně vítám a chci mít početnou rodinu, ale všechno má své meze. Já konkrétně kromě zpívání se tady v Čechách věnuji hodně i charitě. S kamarádkou jsme založily nadaci, která se mj. věnuje a pomáhá týraným ženám a postiženým dětem. To ale není práce, ale poslání, i když tahle naše činnost si vyžaduje hodně času,“ svěřila se na křtu svého videoklipu k písničce You Lie Victoria.

Zmíněný klip je vlastně prý prvním krůčkem k vydání cédéčka, které by se mělo objevit v prodeji ještě před prázdninami. Kmotrou byla modelka Renata Langmannová a moderátorkou večera Victoriina kamarádka, herečka Dominika Býmová (28).

„Ráda jsem se ujala téhle role. Jednak se mi písničky Victorie líbí a dokáží mě pořádně rozdivočet a pak i proto, že prý údajně máme obě podobně tvarované latinsko-americké zadky, což rovněž není zanedbatelná skutečnost,“ vysvětlila s úsměvem Dominika a aby potvrdila svá slova nechala si spolu s Victorií své pozadí zvěčnit. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 1. 2016 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.