(Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Proč si chce zpěvačka Jana Kirschner pořídit ještě syna?

Skoro jen na otočku přicestovala zpěvačka Jana Kirschner do Čech. V pátek vystupovala v Brně a včera zazpívala pro berounskou nemocnici. Tím ovšem její minipobyt skončil a dnes už je zpět v Londýně.

„Byla to opravdu rychlovka, protože jedna moje dcera je s londýnskou babičkou a druhou mám tady s sebou, a když vystupuji, stará se o ni moje kamarádka. To ovšem jde jen opravdu na krátkou chvíli, proto se rychle vracím domů. Můj muž je v současné době v Petrohradě, ale také by už měl nabrat zpáteční směr, tak se těším, že se zase po nějaké době uvidíme,“ vysvětlila Jana.

Povídá se, že holky spíš tíhnou k taťkovi než k mamce, u kluků je tomu naopak. Co tedy posílit mužskou část v rodině? „Víte, ono se také říká, pokud chcete větší lásku od muže, udělejte si syna, takže je možné, že u nás k tomu ještě dojde. Přiznávám, že uhlídat dvě dcery je někdy trochu problém. Kdyby k nim přibyl někdo do třetice, asi by to bylo ještě o něco těžší, ovšem kluka bych si přesto dala říci,“ zasnila se zpěvačka.

To je zatím sen, realita ovšem je, že za několik dnů začnou prázdniny a doba dovolených. „U nás to letos budou pracovně rekreační prázdniny. Můj muž produkoval album zpěvačce Róisín Murphy, takže budeme všichni společně objíždět její koncerty,“ dodala Jana Kirschner.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

14. 6. 2015 15:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.