Herečka a moderátorka Tereza Kostková je v jednom kole. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Proč Tereza Kostková nepeče vánoční cukroví? A jak tráví Vánoce?

Je doslova v jednom kole. Moderovala StarDance, do toho křest cédéčka kolegyně a kamarádky Markéty Martiníkové Vánoce s láskou, divadlo atd. atd. Dá se vůbec najít, v nabitém programu herečky a moderátorky Terezy Kostkové čas na pečení vánočního cukroví?

„No, čas by se určitě našel, ale letos ne. Ne proto, že bych nestíhala, ale z mnohem prozaičtějšího důvodu. Předělávala jsem kuchyň, dveře si u nás podávali instalatéři, elektrikáři, trochu jsem i malovala, takže já budu mít tuhle důležitou místnost schopnou provozu v neděli nebo pondělí, což uznáte, není, vzhledem k rychle se blížícímu Štědrému dni, příliš brzo. A proto, bohužel, na tyhle Vánoce za mě napekli cukráři a pekaři. A myslím si, že to, co jsem otestovala, tak jim to šlo dobře,“ vysvětlila s úsměvem Tereza. A co rybka, i o ni se postarají rybáři a kuchaři?

„Kdepak. My se tradičně všichni scházíme na Štědrý den u mých rodičů a hodujeme klasicky. Bude jako vždy kapr, ale ne obalovaný, spíš na přírodno, bude nejen běžný salát, ale maminka dělá ještě jeden speciální kuřecí, sestry nosí svoje bramborové saláty, takže vzájemně ochutnáváme a na sváteční tabuli nechybí ani kapr v aspiku. Prostě štědrovečerní hostina jak má být,“ doplnila Kostková. Jak ještě dodala, spolu se synem Toníkem zazpívají koledy a občas se přidají i další rodinní pěvci. Na půlnoční se ovšem nechystají. 

„Víte, máme toho za celý ten den docela dost a rádi si oddychneme. Takže, když se najíme, rozdáme dárky a popovídáme, míříme spíše na kuťě, než do ulic,“ dodala Tereza Kostková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 12. 2015 15:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.