Nádherné vlasy modelky Lucie Smatanové v horkém létě trpí. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Proč tráví sexy modelka Lucka Smatanová dovolenou bez přítele?

Modelka Lucie Smatanová (29) má práce nad hlavu. Před pár dny fotila v okolí Grazu, krátce nato se přesunula do opavských skal, kde ji čekalo další foceníí. Nebylo tedy divu, že její první cesta vedla ke kadeřníkovi.

„Bylo příšerné vedro, ale to neříkám novinku, a jelikož mám před sebou další pracovní povinnosti, musela jsem si jít nechat vlasy zregenerovat. Únava spolu s vysokými teplotami udělaly s účesem své, takže mi vlastně ani nic jiného nezbývalo. Začátkem příštího týdne si na pár dnů odskočím do Itálie, v září pak přijde práce, mj. budu fotit doma v Čechách a hned nato odcestuji do Milána. Docela honička,“ vysvětlila Lucka.

Část dovolené má již 1. vicemiss Miss ČR 2009 za sebou. Byla se sestřenicí v Egyptě a ráda by si vyšetřila ještě pár dní volna na výlet s kamarády. Co ale přítel, advokát Pavel Čálek? S tím volný čas Lucie trávit nebude? 

„Bohužel jsme oba velice vytíženi a nějak se nepodařilo najít termín, kdy bychom mohli spolu někam odcestovat. Je to tak, že se nám pracovně daří, ale na druhou stranu soukromý život jde poněkud stranou. Počítám samozřejmě do budoucna s rodinou, ovšem v dohledné době bych ráda ještě pokračovala v tom, co dělám,“ dodala Smatanová a další diskuzi na téma osobních vztahů rázně ukončila.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 8. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.