(Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Proč Veronika Gajerová vynadala muži? Víme to!

Herečka Veronika Gajerová vyrůstala jako benjamínek, její bratr a sestra jsou o hodně let starší. Možná právě proto k nim ale herečka má tak silný vztah. Gajerové o šestnáct let starší sestra Naďa je doktorka přes divadelní vědu a v současné době pracuje coby produkční v Supraphonu. Právě díky Supraphonu se sestry sešly nad společným projektem. Gajerová totiž namluvila jednu z pověstí v nové audioknize Staré pověsti české a moravské.

„Tyhle pověsti Verunku oslovily, protože se také nějakým způsobem promítly do života, který teď prožívá,“ vysvětlovala Naďa v salonku společnosti 2Media a Gajerová jí dávala za pravdu. „Určitě jste to už zažili. Když si člověk něco prožívá a má nějaký problém, jde kolem knihkupectví a náhodně vytáhne knížku. Otevře ji a přesně na tom místě je odpověď na všechny otázky. Takhle to funguje i při setkávání lidí, pokud je potkáte ve správný čas. S Naděnkou se mi to stává často, ona je moje dobrá víla,“ vyslala Gajerová kompliment ke své sestře.

„Tohle téma je moje láska. Zajímám se o staré civilizace, zejména o keltskou. Jsem také sběratelka kamenů a už je ani nemám kam dávat. Zajímám se také o energie, léčitelství a o byliny. Myslím, že jednou skončím jako čarodějnice v chaloupce,“ smála se herečka během křtu audioknihy a vyprávěla, jak emotivně celé nahrávání Starých pověstí českých a moravských prožívala.

„Najednou jsem narazila v pověsti o Krokovi na Budeč. Vzala jsem si ten text a hned, jak jsem mohla, jsem tam podnikla cestu,“ nechala se slyšet Gajerová. Práskla na sebe dokonce, že mystikou těchto míst byla tak okouzlena, že neváhala ani vynadat muži, který si tam přišel hrát s elektrickým letadýlkem! „Vnímala jsem to jako znesvěcení,“ krčí rameny herečka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

6. 6. 2015 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.