You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 7x FOTO VIDEO

Producenti Muzzikantů vytasili nejtěžší kalibr! Jaromír Nohavica ve filmu nejen zpívá, ale i hraje!!!

To, že se v novém hudebním filmu Muzzikanti objeví více než několik desítek známých hereckých a muzikantských tváří, ověnčených jak cenami odborné kritiky, tak i cenami popularity, ví i malé dítě. Málo komu však došlo, že se v celovečerním filmu, po dlouhých patnácti letech od Roku ďábla, objeví písničkářský bard Jaromír Nohavica.

Na první pohled by se mohlo zdát, že se producenti pokusili pouze využít Nohavicovy popularity a dali mu ve filmu zazpívat dvě písně, což by bylo sice fajn, ale vedle dalších velkých hlasů ve filmu Marty Jandové, Petera Cmorika, Markéty Konvičkové, Haliny Mlynkové a mnoha dalších, by to zase tak omračující zpráva nebyla.

Jenže pozor! Nohavica má ve filmu regulérní herecký part, který vyžaduje i dostatek hereckého umu a schopnost odříkat poměrně dlouhé dialogy s hereckými kolegy. Hned v úvodu filmu se Nohavica v jedné ze scén setkává na place s mladým hercem Národního divadla v Praze Patrikem Děrgelem a má poměrně náročný obraz, který startuje celý film Muzzikanti. Podle slov režiséra Dušana Rapoše, kterým má obrovské zkušenosti s neherci, byl Jarek na place učenlivým profesionálem, kterého až puntičkářsky zajímal každý detail scén a nad každým slovem dialogu vážně přemýšlel.

„Jarek Nohavica byl vůbec první kdo scénář Muzzikantů četl a byl jakousi zápalnou šnůrou, která odstartovala tu více než dvouletou mašinerii příprav a natáčení filmu. Jarek strávil na place celkem šest natáčecích dní a já pevně věřím, že si to stejně jako my dokonale užil. To, že díky filmu objeví magické kouzlo Belkovy skály v Hrádku a drsnou krásu nejvýchodnější obce naší republiky Hrčavy je pro mě už jen milý bonus,“ dodává jedním dechem autor scénáře Petr Šiška.

Svou první společnou hereckou zkušenost měla s Jarkem Nohavicou i herečka Martina Adamcová, ta měla pro společné dva natáčecí dny jen slova chvály a už se nemůže dočkat březnové premiéry v Praze.

„Jarek má neskutečné charizma a i díky tomu jsem velice ráda přicestovala na natáčení až z Kanady, kde nyní žiju,“ dodává moderátorská hvězda Her bez hranic a legendárního filmu Tankový prapor Martina Adamcová. Na Muzzikanty se můžete těšit v kinech už od 2. března a jsme zvědavi jak se vám nejen zpěvák, ale i herec Jaromír Nohavica bude líbit!!! 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

28. 2. 2017 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.