Veronika Hejlíková je úspěšná modelka. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Prozrazeno: Těhotná manželka Lukáše Hejlíka se rozpovídala o miminku!

Modelka Veronika Hejlíková (32) se s manželem hercem Lukášem Hejlíkem (35) objevila na festivalu v Karlových Varech. Veronika je na začátku osmého měsíce těhotenství a prozradila nám, nejenže to bude chlapeček, ale i jméno.

„Bude se jmenovat Vojtíšek. Vybrali jsme české jméno a přijde mi, že Vojta Hejlík bude trošku raubíř. To jméno si o to říká a mně se líbilo už dlouho. Doufala jsem, že to bude chlapeček, nositel příjmení. Lukáš je z toho nadšený,“ říká nastávající maminka.

Její partner už má dcerku z předchozího vztahu, těhotenství prý proto snáší ve větším klidu než ona.

„Spíš mě trochu krotí. Věděl, co nás čeká. Držel mě, abych se z toho nezbláznila, hodně jsem to na začátku prožívala. Když člověk čte ty diskuze na internetu, je tam hodně hororů, jsem ráda, že mám po boku Lukáše, který mě vždycky usměrní,“ pochválila hvězdu Ordinace Veronika.

Pár před médii tajil jak to, že spolu čekají potomka, tak svatbu. Veronika Hejlíková, za svobodna Fašinová, říká, že záměr to nebyl.

„My jsme naši svatbu určitě netajili, jen jsme to nedávali na Facebook. Naši nejbližší to samozřejmě věděli, ale neměli jsme potřebu to dál ventilovat. Přijde mi to jako hodně soukromá věc a chtěli jsme, aby to byl náš den,“ vysvětluje dnes už paní Hejlíková. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 7. 2015 17:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.