Ornella Koktová si zahrála sekretářku a jak jinak, s pořádným výstřihem. (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Prsatá sekretářka je snem každého šéfa. Ornella má na to ty správné míry

Vystupovala už v představení na festivalu Elekce, ale včera poprvé stanula Ornella Koktová na jevišti kamenného divadla – na scéně U Hasičů. A hned si střihla roli jednoduché, leč atraktivní, a jak jinak v jejím případě, i solidně „vybavené“ sekretářky v komedii Kšanda. Dlužno přiznat, že u diváků nepropadla, spíše naopak.

„Zpočátku tam trocha trémy byla, ale oklepala se po první větě a pak už to bylo dobré. My jsme shodou okolností oslavili šedesátou reprízu téhle úspěšné hry a Ornella tu měla navíc premiéru. A všechno klaplo, jak mělo,“ usmíval se spokojený principál a autor komedie a také představitel hlavní role poslance Kšandy Jaroslav Sypal. Ornella Koktová zaskočila v pátek za Milušku Bittnerovou a zdá se, že by nemuselo jít jen o ojedinělou epizodu.

„To bych byla ráda. Roli jsem se poctivě učila osmnáct dnů, párkrát jsme zkoušeli a hodně mi pomáhal i manžel Pepa. Doma jsme spolu trénovali a musím prozradit, že on se naučil zpaměti repliky poslance Kšandy, takže jsme si přehrávali některé scény jako bychom byli na jevišti. A tréma? Malinká a krátká hlavně na začátku, pak už jsem jela a myslím si, že napoprvé to nebylo špatné. Ale balvan ze srdce mi spadl až na úplném konci hry,“ svěřila se Ornella, kterou přišla do hlediště podpořit mamča Monika, Moniččina tchýně, manžel, sestra Charlotta a Ornellin vizážista. Na konci představní po děkovačce celá svita jen zářila.

„Já jsem Ornelle věřila, že to zvládne. Drželi jsme jí všichni palce a za nás mohu konstatovat, že se nám komedie moc líbila, bavili jsme se a myslím si, že se dcera mezi zkušenými herci neztratila. Byl to jedním slovem velice povedený večer,“ uvedla Monika Štiková (43). Aby byla rodinka kompletní chyběli v hledišti dva, pro Ornellu důležití, členové.

„Ouentin je ještě malý na ponocování a navíc je lehce nastydlý, takže Pepa hlídá a léčí. Máme teď doma trošku lazaret. Nemohli tu proto být, ale jsem si jistá, že mi oba určitě drželi palečky v posteli,“ s úsměvem dodala Ornella Koktová, posbírala si párek kytic za výkon a šla rozebrat detailněji svou divadelní premiéru s rodinnou radou.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 3. 2016 08:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.