Modelka Dominika Mesarošová slavila 30. narozeniny. (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Prsatice Mesarošová oslavila třicetiny: Neuvěříte, jaký dárek Dominika dostala!

Modelka Dominika Mesarošová slavila třicáté narozeniny. Párty to byla velkolepá, gratulantů i dárků bylo nespočet. Jeden dáreček budil o něco více pozornosti. Dominika dostala sklenici, do níž měli hosté přispět finančním obnosem. Ale na co? Na "kasičce" byl vylepen obrázek sekačky na trávu!

„Ano, je to sekačka. Jasně jsem svým kamarádům řekla, že k narozeninám nechci blbosti, ale něco užitečného. Něco, co využiju,“ nechala se slyšet silikonová kráska s tím, že zahradníka si občas objedná, ale vyjde to draho.

„Když si to spočítáte, vyplatí se víc ta sekačka a udělat si to sama,“ šokovala Dominika, jež na oslavě tvrdila, že je stále single, což jí vyhovuje, neboť má čas sama na sebe.

Mezi gratulanty nechyběl zpěvák Sámer Issa (30), který říká, že Dominika je jeho srdeční záležitostí. „S Domčou se známe od začátku naší kariéry, začínali jsme podobně. Je to chytrá holka, profesionál, který ví, co dělá. Podporujeme se navzájem a třicet jsme slavili oba,“ vzpomenul Sámer na své nedávné narozeniny.

„Mám pro ni vystoupení a nějaké drobnosti. Bonboniéru jsem nepřinesl, prý nechce ztloustnout. Celý den jsem kvůli ní zkoušel starší písničky, které si navymýšlela,“ smál se Issa, který co nevidět odlétá na tři měsíce do Los Angeles, aby zde natočil novou desku.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 9. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.