Gabriela a Václav Bártovi oslavili první výročí svatby. (Zdroj: Facebook/Gabriela Dvořáková ) 5x FOTO

První výročí svatby: Dojemné vyznání Gábiny Bártové milovanému Vaškovi

Už je tomu rok, co se vzali zpěvák Václav Noid Bárta (34) a modelka Gabriela Dvořáková (26).

Gábina k prvnímu výročí svatby dala na svůj facebookový profil nádherné foto, kde v ruce drží rozkošnou osmiměsíční dcerku Terezku a pugét rudých růží, k němuž napsala dojemný vzkaz pro svého muže Vaška: "Největší štěstí... TY a TEREZKA. Nejkrásnější rok v mém životě. Děkuju Ti za něj..."

Bárta a Dvořáková se dali dohromady předloni na jaře. Gabriela Dvořáková předtím chodila s miliardářským synkem Jakubem Malinou (28), který následně sbalil missku Elišku Bučkovou (25), načež její expřítel Václav Noid Bárta to dal dohromady právě s Gábinou.

O Vánocích 2013 Gabriela a Václav oznámili rozchod, po krátké pauze se však dali dohromady a modelka otěhotněla. Veselka proběhla v utajení 7. července 2014 na statku v jižních Čechách. Malá Terezka se Bártovým narodila v témže roce 22. října. A jak je vidět z fotografií, které pyšní rodiče pravidelně přidávají na sociální síť, má se čile k světu.

Pro Dvořákovou, která se proslavila mileneckým vztahem s moderátorem Leošem Marešem (39), je zpěvák Bárta prvním manželem. On už jednou ženatý byl. V roce 2006 si vzal zpěvačku Lucii Bílou (49), ale manželství vydrželo jen dva roky.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

8. 7. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.