(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Prvomájová líbačka Sandry Novákové dopadla na výbornou. Měla neslíbatelnou rtěnku!

První máj je po staletí spjat s polibkem pod rozkvetlým stromem. Prý aby žena následující rok neuschla a byla po celých 12 měsíců krásná. Herečka Sandra Nováková tuhle tradici ctí, a protože kromě svého partnera Vojtěcha Moravce a synka Mikuláše miluje také rtěnky, před oním májovým polibkem se společně vydali zakoupit kvalitní neslíbatelnou rtěnku.

„Já nedám bez rtěnky ani ránu“, přiznala oblíbená herečka Sandra Nováková, „to mě spíš potkáte nenalíčenou, rtěnku na puse mít ale musím. Jenomže ne každá rtěnka vydrží. A líbání je právě tou nejvíce zátěžovou zkouškou,“ dodala spiklenecky.

V Estée Lauder nebylo vybírání zrovna jednoduché. Vždyť jen nejnovější kolekce čítá na 32 odstínů rtěnek! Zatímco Sandra procházela jeden odstín po druhém a přecházela jednoho druhu rtěnek k dalšímu, její partner s malým Mikuláškem zaběhli do hraček koupit auto.

„Sandře do ničeho nemluvím, a do šminek už vůbec ne,“ nechal se slyšet Vojtěch Moravec. „Vlastně ani nevím, která barva rtěnky je její oblíbená nebo nepoznám, která jí víc sluší. Zaprvé se mi líbí v každé a zadruhé si nejsem jistý, jestli vůbec ty odstíny dokážu rozeznat.“

Nakonec se Sandra rozhodla pro výrazný odstín tmavě růžové rtěnky. „Měla by být neslíbatelná, tak uvidíme…“, popadla sportovní kočárek s Mikulášem a s Vojtěchem vyrazili mezi rozkvetlé stromy.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

2. 5. 2017 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.