Modelka Iva Kubelková se zamilovala na první pohled. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Půvabná Iva Kubelková se zamilovala, moderátorka má novou lásku

Modelka, moderátorka a herečka Iva Kubelková (38) má novou lásku. Zamilovala se až po uši. Byla to láska na první pohled... Nového muže v tom ale nehledejte, Ivin dlouholetý partner Georg důvod k žárlení vážně nemá.

„Prostě jsem se zamilovala do nové krásné řady kuchyňských spotřebičů, takhle širokou škálu barev dělá jen Sencor. Jsem nadšená. Je to od kuchyňského robota, přes rychlovarnou konvici, tyčový mixér až po toustovač nebo kuchyňskou váhu. A jedna barva je hezčí než druhá,“ svěřila se Kubelková a prozradila, že když má čas a chce doopravdy vypnout, je v kuchyni a vaří.

„Partner taky rád vaří a vaří dobře. Ovšem on má rád pálivá jídla, a když říkám pálivá, myslím skutečně hodně pálivá. Takže u nás se pak dělá vždy dvojí jídlo. Upřímně, když máte hezkou kuchyň a ještě krásné spotřebiče, hned máte chuť něco dobrého si, nebo svým blízkým, uvařit. Opravdu jsem si ty barevné pomůcky zamilovala,“ podotkla Iva, o níž je známo, že nejí moc maso.

„Dcery jsme vlastně vychovali na rybách a já sama jím maso velmi zřídka. Nepřecpávám se, jím střídmě a snažím se jíst i zdravě, abych byla v pohodě,“ říká Iva Kubelková, která je přesvědčená, že díky pastelovým spotřebičům se dá v kuchyni z vaření a přípravy jídel udělat i zábava.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

28. 8. 2015 11:00 Autor: red
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.