(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Půvabná Slovenka Kristina zkouší rozjet kariéru i v Čechách! Nový videoklip točila v titěrné sukni.

Zpěvačku Kristinu Češi znají díky hitovce Horehronie. V Čechách už má za sebou turné a teď se zde rozhodla také natočit nový videoklip. Prý bude barevný, funny a hravý. Kristina v něm navíc oblékla velmi krátkou sukénku!

„Píseň se jmenuje Ta ne, je to slovíčko z východní části Slovenska. Česky by to bylo 'no ne'. U nás se tahle fráze hodně používá a má v sobě zvláštní náboj. Dá se to brát pozitivně i negativně, proto mě tolik baví,“ vysvětluje Kristina.

V jejím videoklipu se setká s neodbytným a trochu naivním mužem, který se do ní zamiluje a hned si ji chce odvést k oltáři. „Tahle píseň je věnovaná východnímu Slovensku, protože já sama jsem z východu a lidé chtěli také nějakou svoji píseň,“ vzpomíná zpěvačka na hit Horehronie. Ta ne má chytlavou melodii a Kristina doufá, že se zalíbí i Čechům. „Každý interpret se chce prosadit i v jiných státech a z práce v Čechách mám dobrý pocit. Ještě pořád si rozumíme a jsme jako národy pořád spojení. Většinou sem beru i přítele, trávíme hodně času spolu,“ prozradila Kristina.„Rozhodla jsem se točit v Česku hlavně kvůli týmu. S režisérem už jsem jeden klip točila, tehdy jsem si v něm zahrála po boku Miroslava Donutila.Dnes zde mám pro změnu herce, který je symbolem východního Slovenska. Jmenuje se Michal Hudák.“

Michal je známý herec ze Slovenska a s Kristýnou se zná už sedm let. Zahraje si neodbytného nápadníka. „Jsme ze stejného kraje, z východního Slovenska a bydlíme kousek od sebe. Známe se snad od začátku její kariéry. Přátelství se prohlubovalo a spolupráce tak přišla naprosto přirozeně,“ míní Hudák. „Nejprve jsem jí křtil album, potom tuto píseň a napadlo ji, zda bych si nezahrál také v klipu. Na Slovensku hraju v jednom seriálu velmi úchylného policajta a tohle je to dost podobná role,“ smál se Hudák s tím, že nebude problém vcítit se do jeho situace. „Když jsem byl mladý, stalo se mi totéž. Tolik jsem se o tu holku snažil, že jí to bylo až nepříjemné. Kdybych ubral, možná by to vyšlo. Ale to dělá v mládí snad každý,“ myslí si Hudák.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

28. 5. 2015 09:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.