(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Radek Holub v Kalichu tvrdí: Tělo se občas vzpouzí, ale je to jeho problém!

Obnovená premiéra komedie irské autorky Marie Jones Plný kapsy šutrů se vrátila zpět do Divadla Kalich. A zazářili v ní, jako před řadou let při prvním nastudování Miroslav Vladyka a Radek Holub. A stejně jako kdysi i včera měla stejný úspěch.

„Já osobně jsem si tuhle komedii hodně užíval. Je pravda, že ve dvojici sehrát takové představení je docela náročné, ale my s Mirkem jsme se při něm bavili a bavíme dál. Kdyby nás to nechytlo, tak znovu do toho nejdeme. Je ovšem pravda, že je to oproti minulosti náročnější, přeci jen pár křížků přibylo a tělo se občas při náročnějších a téměř baletních kreacích vzpouzí, ale je to jeho problém a šli jsme do toho rádi a téměř řečeno hlava nehlava. A podle ohlasu to bylo správné rozhodnutí,“ nechal se po obnovené premiéře slyšet tradičně dobře naložený Radek Holub.

A ještě před tím, než si oba pánové zaskočili spolu s režisérkou Janou Kališovou užít chvilku slávy na večírek si v šatně svlažili vyprahlá hrdla pivkem.

„Já mám Plný kapsy šutrů opravdu rád. Vlastně s Radkem jsme přišli s tím, že by se mohla tahle inscenace hrát znovu. Byli jsme vyslyšeni a výsledek, uznání publika, byl vidět a hlavně slyšet. Takže byli jsme spokojeni my na jevišti i návštěvníci obnovené premiéry. A o to oběma táborům šlo především, takže jedeme dál a věřím, že ještě dlouho. Zahrajeme si ve dvojici množství rolí, což se běžně nestává, a to líbí nejen nám, ale i divákům,“ doplnil hereckého kolegu Mirek Vladyka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

8. 3. 2019 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.