Radek John, Markéta Zámyslická (Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Radek John s přítelkyní si dělal zálusk na pořádnou káru. Ze všeho zbyl jen kus papíru

Novinář a bývalý ministr vnitra Radek John rozesmál hosty křtu debutového hudebního videoklipu Souznění zpěváka Pavla Horejše. John, který v klipu hraje boháče, kupujícího Ferrari své mladé přítelkyni, dostal za svůj herecký výkon od autorů pamětní list.

„Dělali jsme to za Ferrari a tohle je výsledek,“ ukazoval pyšně diplom Radek John.

Jeho dlouholetá přítelkyně, bývalá fotomodelka Markéta Zámyslická si v klipu střihla roli obdarovávané milenky a na Ferrari s láskou vzpomíná. I když uznává, že pro normální bytí je to auto nepraktické.

„Strašně špatně se z toho leze. Sedíte v tom jako v tanku, nízko nad zemí a pak máte ladně vystoupit a vrhnout se miláčkovi kolem krku. Točilo se to několikrát, než to bylo ono,“ smála se Markéta.

Ve videoklipu Souznění vystupují i další známé tváře například Sandra Nováková, Jana Bernášková s dcerou Justýnou, Bára Fišerová či Jan Antonín Duchoslav. 

„Videoklip je o lidské lásce ve všech podobách. Nikoho z protagonistů jsem před tím neznal. Při vymýšlení jsem si představoval, kdo by mohl postavy hrát a pak jsem ty lidi oslovil. No a ono to vyšlo,“ pochvaloval si zpěvák Pavel Horejš a diplomem nezapomněl obdarovat všechny účinkující.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 7. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.