(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Radim Schwab dal kopačky Sněhurce a vyměnil ji za Kateřinu Brožovou

Nejdříve mu uhranula pohádková bytost. Zpěvák Radim Schwab se nechal okouzlit Sněhurkou a s viditelnou chutí se s ní nechal vyfotografovat. Když ale uviděl svou kolegyni Kateřinu Brožovou bylo po lásce.

„S Kateřinou jsme tu, abychom pomohli dobré věci, a když jde o charitu, jde všechno stranou. I Sněhurka,“ s úsměvem vysvětlil Radim a spolu s Brožovou se odebral na improvizované jeviště na náměstí Míru, kde byly zábavným odpolednem odstartovány Srdíčkové dny, pořádané tradičně obecně prospěšnou společností Život dětem. A aby neměli početní diváci jen sluchový požitek z jejich duetu, přidali i několik tanečních kreací.

Na akci nechyběla, jak jinak, ani členka správní rady zmíněné společnosti a také oblíbená herečka Petra Špindlerová, která je i zakladatelkou nadačního fondu YogaHelp a současně i cvičitelkou jógy. „Jsou to činnosti, které mám hodně ráda a snažím se, jak to jde pomáhat potřebným ať už těm menším, ale i dospělejším,“ uvedl Petra, a aby dodala patřičnou váhu svému krátkému sdělení naučila nebo spíše snažila se naučit kolegyni Míšu Dolinovou jeden ze cviků jógy.

Zazpívat všem zúčastněným přišla i Monika Absolonová jako tradičně s úsměvem od ucha k uchu a momentálně i v dost „požehnaném“ stavu. „Když jde o pomoc dětem nemám, co řešit. Navíc rodit bych měla až v listopadu, cítím se dobře, tak nevím, proč bych měla na téhle prospěšné akci pauzírovat,“ vysvětlila Monika a vrhla se do náruče kamaráda ze stejné branže Bohuše Matuše. Ten dorazil se svou mladinkou přítelkyní Lucií, ovšem hned po příchodu se milenci oddělili a striktně se od sebe drželi v uctivé vzdálenosti.

Kromě jmenovaných si cestu na start Sluničkových dnů nenechal ujít ani Marián Vojtko, který se kromě zpěvu zapojil i do rozdávání balónkům malým účastníkům, zavítala i Petra Černocká s Jiřím Pracným, Pavel Trávníček s manželkou Monikou a řada dalších známých umělců.

Všichni, bez nároku na honorář, zazpívali, zahráli, podepisovali se a fotili se s každým, kdo je o to požádal.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

19. 9. 2018 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.