(Zdroj: Herminapress.cz ) 24x FOTO

Radka Kovaříková dobruslila k čtyřicátinám.

S třítýdenním zpoždění (26. února) oslavila krasobruslařka Radka Kovaříková kulaté jubileum, čtyřicáté narozeniny a navíc i dvacet let od první zlaté medaile na mistrovství světa. Poblahopřát jí do musea voskových figurin Grévin, kde se konala oslavná party, přišel nejen manžel, režisér Jindřich Šimek s dcerou Klárkou, ale i řada kamarádů a přátel.

„Já se s Radkou samozřejmě znám. V roce 2012 jsem hrála v pohádkovém muzikálu na ledě Popelka dceru Doru a velice dobře si pamatuji, jak nám při zkouškách pomáhala. Já osobně sice také občas bruslím, ovšem jen pro radost a dobrý pocit, než že bych předváděla nějaké krasobruslařské kousky. Skákat Rittbergera nebo Salchowa přenechávám profesionálům. Dívám se na tenhle sport ráda, ale spíš jako fanynka než odbornice,“ svěřila se Sabina Laurinová.

 Ani z dalšího hosta, zpěváka Tomáše Savky prý už krasobruslař nebude. „Přiznávám, že mám raději třeba hokej, ale díky Popelce jsem přišel na chuť i krasobruslení. Sám se ale do podobných ledových dobrodružství, tedy skoků a piruet, raději nepouštím. Nemuselo by to dobře dopadnout. S Radkou se ovšem známe velice dobře nejen ze zmíněného muzikálu na ledě, ale jsme skoro i sousedi a často se rodinně stýkáme. Je to skvělá kamarádka,“ uvedl Tomáš Savka, který dorazil na party se synem.

Mezi množstvím dalších gratulantů byli mj. i Hanka Křížková, Vlastimil Harapes, Hana Buštíková, Adéla Gondíková s dcerou Nelinkou a bráchou Daliborem nebo Ondřej Ruml se svou přítelkyní Doris. Ti se ovšem více věnovali sami sobě, než „světským“ radovánkám, i když dárek jubilantce a blahopřání zvládli. „Já jsem nazpíval k Popelce titulní písničku, ale jinak jsem bruslař amatér a krasobruslař už vůbec ne. Nejraději mám lyže a moje přítelkyně se pohybovým aktivitám také nebrání. Naopak. Je tanečnice, takže s nejrůznějšími figurami nemá problémy,“ prozradil Ondřej Ruml a vrátil se zpět k tomu, co započal, tedy citovým záležitostem se svou zánovní přítelkyní.

19. 3. 2015 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.