(Zdroj: Herminapress.cz ) 1x FOTO

Radostná zpráva dorazila z roudnické nemocnice, zpěvačka dua Verona zde přivedla na svět syna

Jedny z nejkrásnějších životních chvil právě prožívá zpěvačka skupiny Verona, Markéta Plecháčová (Jakšlová). Markéta totiž v pondělí v odpoledních hodinách porodila chlapečka. Zpěvačka i její syn jsou v pořádku a oba se cítí výborně. Porod probíhal rychle a bez komplikací. Chlapeček dostal jméno Max. 
 
„ Jsme moc šťastní, že je Maxík už s námi a je samozřejmě naprosto úžasný! Pan primář Havlík i porodní asistentka Lenka Cimlerová se o nás po celou dobu pečlivě starali, takže i v těch nejtěžších chvílích jsem se cítila v bezpečí a dobrých rukou, což je pro rodící maminku jistě velikou pomocí. Prostředí, ve kterém trávíme první dny jako rodinka je naprosto úžasné, takže bych tímto ráda poděkovala všem, kteří se tu na chodu porodnice a velmi příjemné atmosféře podílí,“ uvedla Markéta. 
 
Své první dítě přivedla Markéta Plecháčová na svět v nově zrekonstruované roudnické porodnici, jejíž je současně patronkou.
 
O Podřipské nemocnici
V březnu uplynulo čtrnáct let od založení Podřipské nemocnice s poliklinikou Roudnice nad Labem, s.r.o. Společnost nejprve provozovala roudnickou nemocnici jako nájemce, před čtyřmi lety ji od města odkoupila a přispěla tak k jejímu vyvedení z ekonomické ztráty do ziskového stavu.
Za čtrnáct let byly realizovány investice do obnovy zařízení v řádech desítek milionů korun z vlastních zdrojů nemocnice, zejména do zřízení nových a moderních operačních sálů. Byla provedena optimalizace stavu pracovníků, nemocnice prošla certifikaci podle ISO 9001, ISO 14001 a ISO 18001, došlo k rozšíření poskytované péče, jejíž objem neustále narůstá, a z nemocnice se stalo prosperující zdravotnické zařízení. www.pnsp.cz
30. 9. 2016 17:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.