(Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Rady a porady Simony Krainové. Bude školit Českou Miss

Česká Miss pod vedením Martina Ditmara a Evy Čerešňákové plánuje návrat na televizní obrazovky. Nové vedení aktivně jedná o finální podobě spolupráce s FTV Prima a je aktuální zájem obou stran se dohodnout. Finálový večer České Miss 2017 by se tak měl vysílat v přímém přenosu. V rámci nového konceptu soutěže budou do projektu zapojeni odborníci z nejrůznějších oborů a jedním z nich bude i topmodelka Simona Krainová.

„Jsme potěšeni, že nový koncept soutěže Česká Miss 2017 vedení FTV Prima zaujal a finalizujeme rozsah a detaily spolupráce. Věříme, že nové pojetí soutěže krásy, kdy hledáme skutečnou osobnost, diváky u televizních obrazovek upoutá, ale zároveň rozšíříme komunikační kanály a sdílení průběžné cesty dívek i na online media," uvedl k plánované spolupráci Martin Ditmar, předseda představenstva společnosti Miss Events.

Ředitelka soutěže Eva Čerešňáková spokojeně navazuje:

„Připravujeme pro dívky nesmírně zajímavý program ve spolupráci s top guru v nejrůznějších oborech. Máme radost, že jsme se domluvili i s topmodelkou Simonou Krainovou, která patří mezi osobnosti, jež mohou dívky nesmírně inspirovat. Nechá je nahlédnout do světa modelingu, módy a poodhalí, jak vzniká vlastní módní kolekce." 

Čerešňáková ke spolupráci přizvala také své kolegyně, Anetu Vignerovou, Elišku Bučkovou, Terezu Fajksovou a Nikol Švantnerovou, které předají finalistkám své zkušenosti ze soutěže Miss. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 1. 2017 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.