Nikol Švantnerová, Kateřina Votavová, Andrea Kerestešová (Zdroj: Archiv Agentura Verona ) 11x FOTO

Rady a porady Švantnerová, Votavová, Kerestešová. Modelky radily modelkám

Českobudějovická Agentura Verona, v čele s modelkou Kateřinou Votavovou, uspořádali již sedmý ročník kurzu pro začínající modelky. Tentokrát se role poradkyně zhostila také Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová a herečka Andrea Kerestešová. 

Všechny dívky se už v pátek ráno setkaly v hotelu Biograf v Písku, kde se kurz modelingu konal. Po vzájemném seznamování nastoupila na scénu finalistka České Miss 2010 Kateřina Votavová, která dívky učila správné chůzi po mole.

„Musím se přiznat, že jsem na sebe byla hrdá, když jsem viděla děvčata na módní přehlídce chodit se vztyčenou hlavou, usměvavé a vyrovnané. Tentokrát to bylo náročné v tom, že ani jedna absolventka s modelingem žádné zkušenosti neměla. Nejmladší z nich bylo patnáct let, zakřiknuté děvče s brýlemi, ale po třech dnech odcházela sebevědomá dívka. Zaujal mě také Erik, ten byl skvělý od prvního dne. Nevím, zda se všichni budou modelingu věnovat, ale naše kurzy jsou i pro dívky, které se třeba jen chtějí naučit správně chodit v podpatcích“, říká Kateřina, která byla v loňském roce zařazena časopisem Esquire mezi TOP  10 nejkrásnějších žen světa. 

V rámci besedy se s modelkami, se podělila o své zkušenosti herečka a fotografka Andrea Kerestešová. Začínala v Čechách jako modelka a stala se respektovanou herečkou a má stejně tak dobře nakročeno stát se i uznávanou fotografkou. „I já jsem začínala jako modelka a pak přišla první reklama a najednou film a dnes mě herectví celkem slušně živí a mohu se tak věnovat své největší vášni, kterou je focení“, říká Andrea. „Nesnažte se nikoho napodobovat a buďte sami sebou. Věřte si, protože pokud nevěříte sobě nemůžou vám to věřit ani ostatní“, řekla herečka v rámci besedy. 

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová promluvila o svých zážitcích ve světě modelingu. Nikol s modelingem začala ve 13 letech a v 16 letech se objevila na módním mole v Hongkongu pro světové modní značky Christian Dior a Dolce Gabbana. „Pocházím z Českých Budějovic, takže místní Agenturu Verona dobře znám a jejich modelingový kurz byl opravdu na úrovni. Prožila jsem tu s dívkami krásný víkend a zavzpomínala jsem na své začátky“, říká Česká Miss 2015.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

19. 7. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.