(Zdroj: Herminapress.cz ) 30x FOTO

Rajcovní modely návrhářky Ivany Follové zaujaly nejedno divácko oko

Nová fashion show s názvem Včera, dnes a zítra, známé české návrhářky Ivany Follové se uskutečnila v Branickém divadle. Skládala se ze čtyř volně propojených obrazů. Nabídla netradiční pohled na módu v duchu divadelních scén.

„Nově zrekonstruovaný prostor Branického divadla koresponduje s mým nápadem vytvořit přehlídku jinak, než ty minulé. Známé herečky účinkovaly už v mých předchozích show. Tentokrát se však v rolích modelek octnou v prostoru, který je jim vlastní. Tomu bude odpovídat i aranžmá, na němž se podílel scénograf Jan Tobola. Svou kolekcí chci naznačit ženám, jak podpořit vlastní osobnost v zaměstnání, ve společnosti i při slavnostních příležitostech. Dominantním materiálem mých modelů je hedvábí – ručně kolorované či s unikátními tisky,“ prozradila Ivana Follová.

V rolích modelek se mimo jiných představila herečka Ilona Svobodová, Jana Bernášková, Zuzana Slavíková, Ivana Andrlová či Jana Sováková.

Přehlídku zpestřila svými unikátními hlasy zpěvačky Renata Drössler, Bára Basiková a světoznámá mezzosopranistka Dagmar Pecková. 

V rámci přehlídky - Včera, dnes a zítra -  byl představen i společný projekt návrhářky Ivany Follové a fotografa Petra Našice. Vznikl převedením abstraktních motivů z jeho fotografií na textil. Z takto upravených látek vytvořila Ivana Follová novou kolekci pestrobarevných šatů a plášťů. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 11. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.