You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na videoklip k singlu Rosenrot ze stejnojmenného alba. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Rammstein slaví 21. výročí: Kapela vydá začátkem prosince jedinečný vinylový box

Minulý měsíc vydala kapela Rammstein rozsáhlé dokumentární DVD a Blu-ray Rammstein in Amerika, které obsahuje záznam koncertu z proslulé Madison Square Garden, a už se můžeme těšit vánoční bonus pro věrné fandy – speciální box s gramofonovými deskami a raritami.

Slavná německá skupina, která prodala milióny desek po celém světě, slaví v tomto roce jednadvacet let od svého založení, což připomene výjimečným boxem s názvem XXI – The Vinyl Box Set. Ten obsahuje celkem čtrnáct vinylů. Limitovaný a očíslovaný box bude poprvé obsahovat všech šest řadových alb kapely na vinylech a další dvojvinyl plný raritního materiálu. Všechny desky budou navíc remasterovány, a to od těch nejpovolanějších – dlouhodobého producenta Rammsteinů Jacoba Hellnera a Svanta Forsbäcka, který pro skupinu provádí mastering.

„Každý z vinylů doposud vydaných studiových desek bude mít sice svůj původní obal, uvnitř však na fanoušky čeká překvapení v podobě bohatšího bookletu, který v několika případech doplní i plakáty či další raritní materiál z doby natáčení jednotlivých alb. Šestice dvojvinylů bude výjimečná i tím, že jednotlivé černé desky nebude možné zakoupit samostatně,” popsala Kristýna Čiháková z Universal music.

Dva vinyly Raritäten budou obsahovat rarity, které skalní fandové tak milují. Na dvanáctipalcovém vinylu si poprvé budou moci užít například osmnáct let staré skladby Kokain a Wilder Wein, song Vergiss uns nicht, který se objevil na singlu Mein Land, i píseň Gib mir deine Augen. Pomyslnou třešničkou na dortu pak bude doposud nikdy nevydaná skladba Los, kterou kapela původně natočila pro album Reise, Reise.

Komplet XXI – The Vinyl Box Set vyjde 4. prosince.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 10. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.