(Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Randí s Pepou Kůrkou nebo ne? Bára Mottlová se vyhýbá odpovědi!

Tak jako už nějakou dobu, i tentokrát, přišli na slavnostní otvíračku nové vietnamské restaurace Street Pho spolu. Kdo? Muž roku 2016 Josef Kůrka a herečka a zpěvačka Bára Mottlová. Sice ne ruku v ruce, ale prostě v páru a s úsměvem na tváři.

„Chodíme ve dvojici rádi do společnosti a stejně rádi, když máme volno, spolu trávíme čas. A zeptáte-li se, je-li to perspektivní partner, tak řeknu je to skvělý chlap. Možná teď momentálně platí ono známé nikdy neříkej nikdy, ale určitě neřeknu, zda to klapne, nebo ne. Už jsem za svůj život poznala na první pohled pár super mužských, ze kterých se časem vyklubala pěkná hovádka, takže teď si spíš užívám to, co je, a nezabývám se budoucností. Mám své štěňátko, které momentálně naprosto uspokojuje mé mateřské pudy. Jsem naprosto spokojená, a co bude dál se uvidí,“ uvedla Bára.

Oba parťáci chodí spolu i cvičit, ovšem Bára si prý nenechá moc do své sestavy kecat. „Pepa si dělá svoje cviky, já mám také své oblíbené. Ovšem musím přiznat, že si od něj přeci jen občas nechám poradit. Jsem totiž milovnice sladkého, které si s postavou moc nerozumí a pak, když to trošku přeženu, si pro odbornou poradu přijdu. No co. Jsme parťáci ve sportu, tak proč ne,“ dodala Bára Mottlová.

A jelikož je kromě svých běžných činností i skvělou kuchařkou neodolala a šla si vyzkoušet, jak se vyrábějí pravé nefalšované vietnamské jarní závitky. A viditelně se jí dařilo. „S kuchyní a vařením nemám problémy a ráda se přiučím něco nového, takže jsem nemohla jen okukovat, co a jak se dělá. Závitek jsem zvládla a musím se pochválit, že byl nejen po estetické stránce vydařený, ale dal se i jíst. Takže mám o recept víc,“ dodala Bára Mottlová a na své vlastnoručně vyrobené dobrotě si hned pochutnala.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

12. 6. 2019 15:30 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.