You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Mrkněte se na nový videoklip k písničce Vím, že jsi tam někde. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Rapper Lipo natočil melancholický videoklip k písničce Vím, že jsi tam někde

Liberecký rapper Lipo (29), vlastním jménem Jonáš Červinka, připomíná svou druhou řadovou desku O duši novým videoklipem. Skladbu Vím, že jsi tam někde zpracoval režisér Tomáš Kasal.

Děj klipu byl zasazen do prostředí noční Prahy, kdy natáčení probíhalo na Hanspaulce a na stanici metra Budějovická, a vkusně dokresluje autentickou melancholickou atmosféru písně.

„Text písně je o touze, kterou nelze kvůli chybám z minulosti naplnit. Je to noční, lehce melancholická věc. Myslím, že si takových pár večerů prožila spousta z nás,“ říká Lipo, který už pracuje na nových písních a pomalu chystá třetí řadové album.

Poprvé se Lipo výrazněji prosadil v rámci projektu Básníci před mikrofonem (BPM), v roce 2012 vydal své sólové debutové album Víc než hudba, o dva roky později pak druhou desku O duši.

Videoklip k singlu Ležím v tvé blízkosti (z prvního alba), na němž rapper spolupracoval se zpěvačkou Debbi (22), má dnes na YouTube přes 8 miliónů zhlédnutí. Čas ukáže, zda jej nový klip v počtu přehrání překoná.

Hvězda hip hopu, Lipo vystoupí v sobotu 26. září na festivalu Mezi Ploty v pražských Bohnicích.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 9. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.