Rytmus (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Rapper Rytmus vystoupí exkluzivně v O2 areně! Doprovodí největší akci bojových sportů u nás

Legendy českého i světového kickboxu, které se už tuto sobotu 8. října představí na Grand Prix světové organizace profesionálního kickboxu W5 v O2 areně, doprovodí svojí hudební show slovenský rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus. Půjde o turnaj s názvem „Legends in Prague“, na kterém se proti sobě v ringu postaví největší tuzemské hvězdy a velká jména světového kickboxu.

„Ve svém oboru je Rytmus legendou. Je nejen mistrem slova, ale především ví, co slova jako dřina, risk, ale i motto nikdy se nevzdávat, znamenají. Právě to ho spojuje s bojovníky, kteří se v O2 areně představí,“ říká ke spolupráci Petr Kareš, jeden z organizátorů akce a zástupce W5 v České republice.

„Celý svůj život jsem dal do muziky a obdivuji všechny bojovníky, kteří dali život tomuto sportu. Českou i slovenskou scénu bojových sportů dlouhodobě sleduji, bojovým sportům se navíc sám věnuji. Boj podle pravidel mě motivuje nejen ve sportu, ale i v muzice, a já doufám, že moje hudba v O2 areně zase bude motivací jak pro bojovníky, tak pro fanoušky bojových sportů, kteří na akci přijdou,“ dodává Patrik „Rytmus“ Vrbovský.

V O2 areně se představí jak legendy, které stály u zrodu obrovské popularity kickboxu ve světě, tak nadějní mladí zápasníci z několika různých zemí i velká světová jména současného profesionálního kickboxu. Největším lákadlem na startovní listině budou bezesporu titulové zápasy v těžké a supertěžké váze, ve kterých se za Českou republiku představí legendární Ondřej Hutník a neméně populární Tomáš Hron. Turnaj začíná v sobotu 8. října od 18 hodin. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 10. 2016 18:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.