(Zdroj: Herminapress.cz ) 23x FOTO

Rázlová: Obavy? Ale kdepak těšila jsem se!

PRAHA – Nedávno měla premiéru v Divadle Ungelt v dramatizaci románu Sidonie-Gabriely Colettové Kurtizána, kterou autorsky zpracoval režisér Pavel Ondrouch, včera vystoupila ve stejné hře, ale tentokrát rovněž premiérově na Letní scéně na Hradčanech. Regina Rázlová se po dvaceti letech vrátila opět na jeviště.

„Dvě desítky let je sice dlouhá doba, ale že bych měla obavy opět vystoupit na divadelní prkna, to vůbec. Bylo to úplně naopak, těšila jsem se. Když máte kolem sebe skvělou partu lidí a hrajete se úžasnými hereckými kolegy a kamarády tak si prostě strach nebo nějakou trému vůbec nepřipouštíte. Navíc Kurtizána je výborné představení a hned mne zaujalo, takže když to shrnu, mám jen samé dobré pocity,“ řekla Regina Rázlová po děkovačce, kdy jí ani Chantal Poullain a Igora Orozoviče nechtělo publikum dlouho nechat odejít ze scény.

Co bude dál a nešlo v jejím případě jen o krátkou hereckou epizodu? „Na to se musíte zeptat pana ředitele, ale já věřím, že ne. Nechci mluvit o věcech, které jsou v jednání, ale byla bych ráda, kdyby role v Kurtizáně nebyla poslední,“ dodala Rázlová a šla si se sklenkou šampusu popovídat s přáteli a známými, mezi nimiž nechyběl třeba režisér Juraj Jakubisko s manželkou nebo Jitka Čvančarová.

23. 6. 2014 03:10 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.