(Zdroj: Herminapress.cz ) 61x FOTO

Richard Krajčo přebral dvě platinové desky a končí s herectvím

Kapela Kryštof třetí koncert své jarní show odehrála v pražském klubu SaSaZu v Holešovické tržnici. Lístky byly vyprodané během osmnácti hodin a klub praskal ve švech. Během koncertu si kapela přebrala pětinásobnou platinu za desku Inzerát a také platinu za soundtrack k filmu Křídla Vánoc.
A frontman kapely Richard Krajčo přiznal, že veškerou práci už plánuje do budoucna dělit výhradně mezi kapelu a své dvě děti.
„Vyberu si mnohaleté herecké volno. Na repertoáru si ponechám jen divadelní představení Deštivé dny. Zařekl jsem se, že ho budu hrát tak dlouho, dokud ho neuvidí můj syn. Bude to ještě chvíli trvat, protože dřív než v patnácti by to vidět neměl,“ řekl Krajčo, který už plánuje jen dotočit seriál Vraždy v kruhu.
Na koncert jej doprovodila nová partnerka, režisérka Karin Babinská, a zpěvák se svěřil, že na prvním místě u něj zůstává i teď výchova dětí.
„Dodržuju přesně dny, kdy spolu máme být a je to často. Naše domluva se ženou byla přátelská. Oba si uvědomujeme, že děti potřebují mámu i tátu.“
Děti prý po tatínkovi podědily lásku k muzice. „Hudbu vnímají velmi dobře. Ví, že když jedu do práce, budu zpívat. Byly na našich akustických koncertech a čekaly na své oblíbené hity. Když jsme je dlouho nehráli, křičely, ať zazpívám Bon Joviho. Líbilo se jim to moc a těší se, že se mnou zase někam pojedou,“ usmívá se Krajčo, který na malé návštěvníky neopomněl myslet ani během koncertu.
„Při téhle písničce si beru k sobě na pódium nějakou malou holčičku z první řady. Dneska tady ale žádnou nevidím,“ komunikoval rozvášněný zpěvák s publikem a za velkého potlesku nakonec na pódium vytáhl poněkud odrostlejší brunetku, se kterou si střihl ploužák, zakončený sladkou pusou. Co mu na to po koncertu řekla blonďatá Babinská není známo.
Kapela také věnovala jednu píseň neklidné Ukrajině, za což sklidila velký aplaus.

24. 2. 2014 19:10 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.