You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Připomeňte si videoklip Rihanny k písničce What Now. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Rihanna ohlásila světové turné: V Praze pod širým nebem představí novou desku Anti

Barbadoská zpěvačka Rihanna (27) přijede potřetí do Česka. V rámci světového turné ke své nadcházející nahrávce nazvané Anti vystoupí 26. července 2016 na fotbalovém stadionu Eden v pražských Vršovicích.

Nové LP Anti dle spekulací v tisku produkovali Kanye West, DJ Mustard a David Guetta. Hudební publicisté tipují, že album vyjde mezi 27. listopadem a 4. prosincem 2015.

Turné jedna z největších hvězd pop music začne 26. února 2016 v kalifornském San Diegu, do 12. srpna absolvuje na šedesát koncertů. Ty evropské přijdou na řadu od 11. června a vypuknou show v Amsterdamu. Na evropské části šňůry, která potrvá dva měsíce, mají zpěvačce předkapelu dělat kanadský R&B zpěvák The Weeknd a americký rapper Big Sean.

Rihanna v Praze koncertovala v březnu 2008 a v prosinci 2011 v rámci turné k albu Loud. Poslední desku Unapologetic vydala v listopadu 2012. Pak pouze natočila singly Bitch Better Have My Money, American Oxygen a píseň FourFiveSeconds, kterou nahrála s Kanyem Westem a Paulem McCartneym.

Vstupenky na koncerty budou v prodeji od čtvrtka 3. prosince v sítích Ticketportal a Ticketpro, přičemž jejich ceny by se měly pohybovat mezi 1 790 až 2 490 Kč.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 11. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.