(Zdroj: Archiv Czech Social Awards ) 2x FOTO

Rivalky nebo přítelkyně? Tohle blonďaté komando se setká na jednom pódiu

Na první pohled by se mohlo zdát, že si mohou půvabné moderátorky Zorka Hejdová a Jitka Nováčková jít kvůli pracovním příležitostem po krku. Teď je čeká společná výzva. Česko bude opět volit inspirativní osobnosti na sociálních sítích a udílení cen na slavnostním galavečeru Czech Social Awards budou moderovat právě ony dvě, Zorka Hejdová na pódiu a Jitka Nováčková ze zákulisí.  

„S Jíťou se známe už dlouho. Obě působíme jako ambasadorky pro některé stejné značky, takže pracovně se potkáváme často. Společné moderování akce proběhne tuším ale poprvé a těším se na to,“ říká Zorka Hejdová a dodává: „Máme dost podobný smysl pro humor, takže vždycky, když se vidíme, dost se nasmějeme.“

„Bude to skvělé. Zorka je moje krevní skupina. Vypadáme jako ségry a když se potkáme, skoro si skáčeme do řeči. Vlastně nejen když se potkáme, máme za sebou i půlhodinové telefonáty. Na naše propojení na Czech Social Awards se fakt těším,“ říká Jitka Nováčková. 

Jak je známo, obě si libují v módě a stylových róbách, takže se na Czech Social Awards bude na co dívat nejen díky hudební show plné hvězd, ale i díky půvabným moderátorkám.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

9. 10. 2019 07:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.