(Zdroj: Herminapress.cz) 27x FOTO

Rocker doktor Petr Pečený: Blanarovičovou seřval jak malou holku, Jandu seřezal karabáčem a Mládka nechal šmírovat cvičenky. Neuvěříte co dalšího se dělo na natáčení klipu.

Muzikant, zpěvák a právník Petr Pečený není vůbec něžná duše. To, co předvedl ve vršovické posilovně Barbell Gym by překvapilo každého. Podsaditý chlapík totiž vyměnil své profesní role za roli trenéra drsoně a svého cvičence a svěřence, kolegu Petra Jandu, nejen slovně povzbuzoval, ale hlavně ho karabáčem nutil k nadlidským výkonům.

„Tak tohle nemám zapotřebí. Za snahu aby mi zmaloval záda. Kdepak, s tímhle trenérem jsem skončil nadobro a znovu mě svými metodami utvrdil v přesvědčení, že posilovny budu obcházet obloukem a zůstanu u svého oblíbeného tenisu,“ vysvětlil po „práci“ s činkami s úsměvem Petr Janda.

Podobně, i když méně násilně si Pečený počínal i při posilovací proceduře s Yvettou Blanarovičovou. Tu sice nemlátil, ale o to víc na nešťastnici řval, aby jí prý vyhecoval na maximum sil. I ona ale ukončila svůj „souboj“ s pneumatikou obřích rozměrů s úsměvem.

„Petra mám hodně ráda už řadu let, hrajeme spolu třeba v Angelice a pak je i mým právníkem, a tak jsem tu nemohla chybět. Sice také nejsem vyznavačkou posiloven, mým relaxem je hlavně běhání, jóga a strečink, ovšem když jde o něco, jako tady třeba o natočení klipu, tak jsem mu nemohla odmítnout,“ uvedla Blanarovičová.

„Od rána tu natáčíme klip k naší písničce Bicáky, tricáky, kokosáče, což je v současné době nejhranější rocková písnička v českých rádiích. Dost ale chvalozpěvů.  Já jsem tady a teď trenérem v posilovně, nebo spíše cvičitelem exkluzivních celebrit, které buzeruju, honím a nemazlím se s nimi, protože mi jde, jak jinak, jen o prachy a na ostatní věci z vysoka kašlu. Vymyslel to režisér Kuba Štáfek a myslím si, že to bude stejná zábava pro diváky jako je tohle natáčení pro nás,“ nechal se slyšet Petr Pečený, kterému si v klipu zahrál i Ivan Mládek.

„No, zahrál, šel jsem kolem, slyším známou melodii, tak jsem zaťukal na dveře, abych zjistil, co se děje. A ono se tu tvořilo muzikantské umění s mým kamarádem Petrem. Chtěl, abych také trošku protáhl tělo při posilování, ovšem to kategoricky odmítám. Omrknout vlnící se cvičenky, na to jsem mu ale kývnul. Takže i já jsem si užil při natáčení svou chvilku slávy, a rád se zanedlouho na vlastní oči podívám, jak dílko dopadlo,“ s úsměvem vysvětlil Ivan Mládek a po své „scéně“ se odebral k domovu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

13. 9. 2017 08:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín