(Zdroj: Facebook ) VIDEO

Rocker Petr Janda z Olympicu se dal na politiku. Co za tím vězí?

Zpěvák Petr Janda z Olympicu se dal na politiku. Ale není to jen tak, své politické přednesy, které má jistě velmi dobře naučené, musí přestavit lidu této planety. A proč mít malé cíle? Petr se rozhodl lobovat až na druhé straně zeměkoule, v daleké Austrálii, na půdě českého velvyslanectví. Český král Petr Janda tak vzkázal obyvatelům planety Země toto poselství.:

„Já jsem poslední český král, potomek Karla IV. Dostal jsem korunu, žezlo i jablko a budu rozhodovat spravedlivě ve jménu Boha. Budu se snažit být strašně dobrý král, aby Česká království vzkvétalo. Přátelé, pusťme se do toho.“

Tak tento milý vtip si připravil Petr Janda na svém turné pro české menšiny v Austrálii a na Novém Zélandě. Vzal si s sebou i rodinu, tedy své dvě malé dcery a manželku Alici, a mají tak o dovolenou a zábavu postaráno. V Austrálii byli pozváni na takzvanou Barbecue party, kde vznikl tento vtipný skeč v režii nejspíše jeho dcer, protože je v pozadí videa slyšet chichotání. Petr i jeho rodina si umí život užívat do sytosti. Jen tak dál.   

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

 

8. 3. 2019 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.