Zpěvák Josef Vojtek zazpíval školákům při zahájení nového školního roku. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Rocker Vojtek si ze školy pamatuje jen prsatou tělocvikářku! Překvapuje vás to?

Zpěvák Josef Vojtek (50) byl největší hvězdou odpoledního programu v areálu Gutovka, kde školáci přivítali nový školní rok. A jak vzpomínal na školní léta frontman Kabátů?

„Já si toho z těch prvních let školní docházky moc nepamatuju. V té době jsem měl v hlavě víc fotbal než učení. Jediný, co mě utkvívá v paměti je závěr školy, osmá devátá třída, kdy začaly lyžáky, které byly parádní. A také si dobře pamatuju, že jsme měli hodně prsatou učitelku na tělocvik,“ smál se rocker.

Pepa tvrdí, že nebyl žádný rebel ani drsňák. „To vlastně nejsem ani teď. Byl jsem vždycky takový spíš pohodář. Měl jsem a mám od jakživa takovou jednu výhodu, a to dobrou paměť. Nikdy jsem se třeba doma neučil básničky. Stačilo, aby je někdo odrecitoval jednou dvakrát přede mnou, a už jsem je uměl. Tím jsem si ušetřil spoustu času třeba na ten fotbal. A kdybych měl jmenovat předměty, které mě bavily, byla to fyzika a tělocvik,“  říká Vojtek. 

Muzikant už má po dovolené a chystá se zase na pódia. „Přes prázdniny jsme byli jen deset dní s rodinou v Řecku, jinak doma. Upravujeme barák a zahradu. Ovšem letos jsme rozhodně o nic nepřišli, jelikož i tady byla vedra stejná jako v Řecku, takže léto bylo parádní,“ dodal odpočatý Josef.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 9. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.