Zpěvačka Gabriela Gunčíková slaví úspěch i za oceánem. (Zdroj: NVSC/Wikia ) 3x FOTO

Rockerka Gunčíková slaví v USA velké úspěchy: Mrkejte na její nejnovější video!

Stříbrná Česko Slovenská SuperStar Gabriela Gunčíková (22) se vykašlala na český hudební rybníček a v roce 2013 se vydala do Ameriky. Denně tam několik hodin poctivě pracovala na svém zpěvu, studovala angličtinu a za svou píli byla také odměněna. Loni se stala zpěvačkou americké rockové kapely Trans-Siberian Orchestra (TSO).

Gábina se však neopájí úspěchem, neustále pracuje na zdokonalení svého zpěvu, nyní opět s hlasovým pedagogem Kenem Tamplinem (51). Právě s ním natočili pěvecké ukázky, jichž si na YouTube všimla kapela TSO, která zpěvačku kontaktovala s nabídkou spolupráce na desku i turné. Půvabná blondýnka teď přichází s novým videem, které vzniklo na Havaji.

"Přátelé, tak tady je první video Ken Tamplin Vocal Academy. Hodně jsem na sobě letos pěvecky zamakala :-) Technika Kena Tamplina je něco, co jsem hledala celý život. Dokážu zpívat s obrovskou silou bez ničení hlasivek a můj hlas se stal nesmírně flexibilní, což uslyšíte i v dalších videích. Začneme s rockovou klasikou od Skid Row (Sebastian Bach) – Wasted Time. Užijte si to a sdílejte. Vaše GG," napsala zpěvačka k odkazu na Facebooku. Zmíněné video najdete zde.

My se už teď těšíme na další videa Gábiny.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 9. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.