(Zdroj: YouTube) 15x FOTO VIDEO

Rocková princezna Sabina Křováková pustila do světa nový videoklip! Pecka s Jakubem Děkanem se povedla

Po veleúspěšném albu Sirkama a jarní koncertní šňůře se zpěvákem Sebastianem se vítězka ČS SuperStar, rockerka Sabina Křováková, s vytrvalostí sobě vlastní, pustila opět do práce. Tentokrát se na spolupráci domluvila s kamarádem, zpěvákem a moderátorem v jedné osobě Jakubem Děkanem a nazpívali spolu duet s názvem „Nechceme být spolu“ a hned k němu natočili klip.

„S Kubou Děkanem jsme se poznali na koncertech, kde jsme oba hráli se svou kapelou. Povídali jsme si a zjistili jsme, že si rozumíme. A když jsem potom zvažovala, kdo by byl nejvhodnější na nazpívání duetu, Jakub byl první na řadě. S ním mi to přišlo mi to jako nejlepší nápad,“ popsala dlouhovlasá zrzka začátek spolupráce s Jakubem Děkanem a dodala, „věděla jsem, že natáčení písničky i klipu bude fajn. Jakub je totiž veliký srandista, ale samozřejmě je to také výborný zpěvák. Líbí se mi jeho barva hlasu, jeho výraz a charizma.“ 

Hudbu a text písničky Nechceme být spolu napsal Ondřej Fiedler a Sabina se podílela na textu. Je to první písnička, kterou si zpěvačka nepsala sama.

„Písnička Nechceme být spolu je rozchodová, ale ne nijak ošklivě. Zpívá se v ní o zatrpklosti a zoufalství, že vztah nevyšel, ale žádná nenávist v ní není. Spíše v ní házíme vinu jeden na druhého, proč to nevyšlo. Oba to s Kubou známe a znají to všichni. Myslím, že každý pochopí, co tou písničkou chceme říct,“ řekla Sabina Křováková, která bude s Jakubem trávit léto na společných koncertech, kde zazní i tato písnička. 

„Čekají nás s Jakubem Děkanem společné koncerty, kde posluchači a fanoušci tuhle jedinečnou pecku určitě uslyší. Jestli bude spolupráce dál pokračovat, to zatím ani jeden nevíme. Prozatím jeden duet stačí, ale člověk nikdy neví,“ zakončila s úsměvem na tváři rocková dračice svůj rozhovor.  

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

19. 6. 2017 11:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín