(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Roden „přišel“ na milion a váží skoro metrák!

Byla to docela velká sláva. V pražském Muzeu Grévin pokřtili kmotři, Ondřej Sokol, Marie Tomsová, Petr Martiňák, Hanka Kynychová, Jan Přeučil, Jiří Werich Petráček a Jolana Voldánová fungl novou téměř metrákovou voskovou figurínu herce Karla Rodena. Jak prozradila zdejší ředitelka pro marketing a komunikaci Daniela Pedret, tvořilo zmíněné dílo v ateliérech v Paříži patnáct umělců více než tři měsíce a Karel „přišel“ bratru na více než milion korun

Bohužel, jak je u oblíbeného umělce zvykem, osobně se slavnosti nezúčastnil. Pozvání prý dostal, leč zůstalo jen u něj. „Figurína Rodena je skvělá a propracovaná do nejmenších detailů. Skutečně se od originálu neliší. Je to Karel přesně takový, jaký je, dívá se mimo vás a s nikým se nebaví. Jinak ovšem pan herec,“ okomentoval dílo Ondřej Sokol, který s Rodenem nedávno spolupracoval jako režisér na muzikálu Evita.

„Je to plachý a uzavřený člověk, tak ho omluvme. Nepotrpí si na podobné oslavy. Když jsem dostala nabídku já, abych zde měla svoji figurínu moc se mi do toho nechtělo, když mi ale řekli, že budu postávat nebo posedávat u barového pultu s Karlem Rodenem, bylo rozhodnuto. S tímhle hercem a člověkem být na baru je paráda,“ nechala se slyšet Voldánová.

Po křtu byl i nadále Karel Roden – náhradník - středem pozornosti. Chtěli se s ním vyfotit skoro všichni. A jelikož i ostatní figuríny v Muzeu Grévin jsou od svých originálů k nerozeznání, zvěčňovali se kmotři i hosté slavnosti s kdekým, žel jen voskovým. Na výběr tu totiž je více než osmdesát nejvýznamnějších osobností českého i světového šoubyznysu, kultury, sportu, vědy i historie.

1. 4. 2015 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.