Ondřej Sokol je režisérem muzikálu Evita, teď v něm i účinkuje. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Rodena v roli prezidenta zastoupil Ondřej Sokol: Ten je rád, že to ve zdraví přežil!

Ve Studiu DVA se uskutečnila obnovená premiéra muzikálu Evita. Místo těhotné Moniky Absolonové (38) povolalo divadlo do služeb zkušenou Radku Fišarovou (37). Také Karel Roden (53) měl svůj zástup, v několika reprízách jeho místo, kvůli natáčení filmu, zaplní Ondřej Sokol (43).

Ten je i režisérem Evity, takže roli nemusel dlouze studovat. Jak se cítil jako prezident Juan Perón?

„Ještě jsem se nevzpamatoval z bezvědomí. Zatím jsem rád, že jsem to ve zdraví absolvoval a že je konec a že při děkovačce někdo zatleskal. Zaslechl jsem, že se Monika těší, že si někdy v Evitě zahrajeme spolu. Já bych to její nadšení tlumil, ona je v tomhle případě sadistka,“ míní Ondřej, jenž coby režisér zhodnotil výkon Radky Fišarové. Tu na roli první dámy Argentiny doporučila právě Absolonová, která si představení nenechala ujít.

„Radka do toho nastoupila se vší parádou. Samozřejmě už to kdysi hrála, nebylo to pro ni úplně něco nového, ale sžila se rychle s naším pojetím muzikálu a já jsem ohromně spokojen. My jsme vlastně oba měli dnes premiéru. Ona ovšem na rozdíl ode mě umí zpívat, takže byla právem za hvězdu,“ dodal Sokol.

„Měla jsem velkou trému, přiznávám. Teď už je dobře. Jak řekl Ondřej, Evitu jsem už hrála a velice ráda jsem se k té roli vrátila. Je sice náročná, ale nádherná a už se těším na další představení,“ uzavřela Radka Fišarová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 9. 2015 11:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.