(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Rodí se nová seriálová hvězda? „Probůh, jen to ne!“ – tvrdí sedmdesátník Jan Nedvěd

– V kostele Svatého Patra a Pavla v Říčanech bylo do dnešních hluboce nočních hodin dost rušno. Točil se tu totiž jubilejní sedmistý díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, který TV Nova odvysílá před Vánoci. A premiéru si tu odbyl i písničkář Jan Nedvěd. Že by se rodila nová seriálová hvězda?

„Probůh, jen to ne!,“ se smíchem řekl Jan. „Byla to premiéra a také derniéra současně. A proč jsem do toho šel? No, měl jsem 24. září sedmdesáté narozeniny a dal jsem si tuhle herecko-pěveckou příležitost k nim jako dárek. A nejen sobě, ale i své manželce, která miluje Ordinaci a sleduje s napětím, co se v ní všechno děje,“ vysvětlil Nedvěd.

Zahrál si v jednom dílu a zazpíval písničku Kohout, pozdravil se s účinkujícími a nešetřil úsměvy. „Byla to opravdu výjimka, že jsem se do toho pustil. Víte já už chci být doma, občas si pojedu zahrát a hlavně, chci vidět Sázavu, jak teče a zrcadlí se. Já miluji odjakživa přírodu a tu si s chutí užívám,“ zasnil se na chvilku písničkář.

Svou roli v Ordinace, kde mj. hraje sám sebe, zvládl Jan, jak jinak, než bez problémů. Není škoda, že sotva začal už končí? „Ale kdepak. Nebo… Jo, jednu výjimku bych ovšem asi přeci jen udělal.  Kdybych hrál s panem Rychlým. S ním bych hrál pořád.  Je strašně moc charismatický. A kdyby mě oslovil, že napsal scénář seriálu, okamžitě kývnu a jdu s ním do toho. Jen nevím, jestli by on chtěl se mnou točit,“ zamyslel se Jan Nedvěd.

A Petr Rychlý, který stál opodál a chystal se pozvolna na svůj výstup okamžitě zareagoval. „Až napíšu seriál, tak mu roli dám. A on na oplátku si zase se mnou zazpívá. Zkusili jsme spolu duet a šlo nám to. Takže budoucnost ukáže a možná vystoupíme jako skupina Rychlý Nedvěd,“ zareagoval herec a nechal se s Janem Nedvědem s chutí vyfotit.

29. 9. 2016 07:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.